Telc B1 Almanca Sınavı Konuşma Bölümü – 2 (Sich Vorstellen)

Bu yazımızda sizlere Telc B1 sınavı konuşma bölümündeki “Sich Vorstellen” kısmı ile ilgili çalışmaya yönelik kaynak paylaşacağım.

Öncelikli olarak youtube da yayınlanmış olan örnekler sizler için çok faydalı olacaktır. Bu örnekleri kendinize uyarlayarak kullanabilirsiniz. Aşağıdaki video gayet güzel bir çalışma olmuş. Tüm maddelerden bahsedilmiş. Yeterince farklı kelime kullanılmış ve gereğinden fazla karmaşık kelime kullanımından kaçınılmış. Sınavda bu videonun aynısını kendinize uyarlayıp yapabilirseniz 95 ile 100 arasında bir puan alacaksınızdır.

 

Aşağıdaki videoda ise birçok örnek paylaşılmış. Buradaki örnekler biraz kısa olmuş ancak buradaki örneklerde de sizler için faydalı olacaktır.

Aşağıdaki videoda da birçok örnek paylaşılmış. Bu video da yine değişik örnekler göstermesi bakımından sizlere faydalı olacaktır.

Son olarak paylaşacağım aşağıdaki  video da ise bir tane örnek tanıtım yapılmaktadır. Bu videodakine benzer bir tanıtım yapabilirseniz yine 95 ile 100 arasında bir puan alacaksınızdır. Başarılar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casino maxi